Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Menetrend:

Premier League:

Hét Időpont   Ellenfél Helyszín   Eredmény
1. 2007. 08. 12.
14:30
Birmingham
City
Stamford Bridge H 3-2 Gy
2. 2007. 08. 15.
21:00
Reading Madejski Stadium I 1-2 Gy
3. 2007. 08. 19.
17:00
Liverpool Anfield Road I 1-1 D
4. 2007. 08. 25.
16:00
Portsmouth Stamford Bridge H 1-0 Gy
5. 2007. 09. 02.
17:00
Aston Villa Villa Park I 2-0 V
6. 2007. 09. 15.
18:15
Blackburn Rovers Stamford Bridge H 0-0 D
7. 2007. 09. 23.
17:00
Manchester United Old Trafford I 2-0 V
8. 2007. 09. 29.
16:00
Fulham Stamford Bridge H 0-0 D
9. 2007. 10. 07.
16:00
Bolton Wanderers Reebok Stadium I 0-1 Gy
10. 2007. 10. 20.
16:00
Middlesbrough Riverside Stadium I 0-2 Gy
11. 2007. 10. 27.
16:00
Manchester
City
Stamford Bridge H 6-0 Gy
12. 2007. 11. 03.
16:00
Wigan Athletic JJB Stadium I 0-2 Gy
13. 2007. 11. 11.
15:00
Everton Stamford Bridge H 1-1 D
14. 2007. 11. 24.
18:15
Derby County Pride Park I 0-2 Gy
15. 2007. 12. 01.
13:45
West Ham United Stamford Bridge H 1-0 Gy
16. 2007. 12. 08.
16:00
Sunderland Stamford Bridge H 2-0 Gy
17. 2007. 12. 16.
17:00
Arsenal Emirates Stadium I 1-0 V
18. 2007. 12. 23.
17:10
Blackburn Rovers Ewood Park I  
19. 2007. 12. 26.
14:00
Aston Villa Stamford Bridge H  
20. 2007. 12. 29.
16:00
Newcastle United Stamford Bridge H  
21. 2008. 01. 01.
13:45
Fulham Craven Cottage I  
22. 2008. 01. 14.
21:00
Tottenham Hotspur Stamford Bridge H  
23. 2008. 01. 21.
21:00
Birmingham
City
St. Andrew's Stadium I  
24. 2008. 01. 30.
20:45
Reading Stamford Bridge H  
25. 2008. 02. 02.
16:00
Portsmouth Fratton Park I  
26. 2008. 02. 09.
16:00
Liverpool Stamford Bridge H  
27. 2008. 02. 23.
16:00
Tottenham Hotspur White Hart Lane I  
28. 2008. 03. 01.
16:00
West Ham United Upton Park I  
29. 2008. 03. 08.
16:00
Derby County Stamford Bridge H  
30. 2008. 03. 15.
16:00
Sunderland Stadium of Light I  
31. 2008. 03. 22.
16:00
Arsenal Stamford Bridge H  
32. 2008. 03. 29.
16:00
Middlesbrough Stamford Bridge H  
33. 2008. 04. 05.
16:00
Manchester
City
City of Manchester Stadium I  
34. 2008. 04. 12.
16:00
Wigan Athletic Stamford Bridge H  
35. 2008. 04. 19.
16:00
Everton Goodison Park I  
36. 2008. 04. 26.
16:00
Manchester United Stamford Bridge H  
37. 2008. 05. 03.
16:00
Newcastle United St. James' Park I  
38. 2008. 05. 11.
16:00
Bolton Wanderers Stamford Bridge H

                     

1. forduló, 2007. augusztus 12., Chelsea - Birmingham City 3-2 (2-2)
Gól: Pizarro (17.), Malouda (31.), Essien (50.) ill. Forssell (15.), Kapo (36.)

Felállás (4-4-2): Cech; Johnson, Ben-Haim, Carvalho, A. Cole; Wright-Phillips, Essien (Mikel 70.), Lampard (c), Malouda (Sidwell 83.); Kalou, Pizarro (Drogba 64.)

 

2. forduló, 2007. augusztus 15., Reading - Chelsea 1-2 (1-0)
Gól: Bikey (29.) ill. Lampard (47.), Drogba (50.)

Felállás (4-4-2): Cech; Ferreira (Pizarro 46.), Ben-Haim, Carvalho (Johnson 31.), A. Cole; Wright-Phillips, Sidwell (Mikel 46.), Lampard (c), Malouda; Kalou, Drogba

 

3. forduló, 2007. augusztus 19., Liverpool - Chelsea 1-1 (1-0)
Gól: Torres (16.), ill. Lampard (62. - büntető)

Felállás (4-4-2): Cech; Essien, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole; Wright-Phillips (J. Cole 77.), Mikel, Lampard, Malouda (Alex 86.); Kalou (Pizarro 46.), Drogba

 

4. forduló, 2007. augusztus 25., Chelsea - Portsmouth 1-0 (1-0)
Gól: Lampard (31.)

Felállás (4-4-2): Cech; Essien, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole; Wright-Phillips (J. Cole 75.), Mikel (Belletti 65.), Lampard (c), Malouda; Pizarro (Kalou 63.), Drogba

 

5. forduló, 2007. szeptember 2., Aston Villa - Chelsea 2-0 (0-0)
Gól: Knight (47.), Agbonlahor (89.)

Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Terry (c), A. Cole; Essien, Makelele (Kalou 63.), Mikel (Pizarro 53.); Wright-Phillips (J. Cole 63.), Drogba, Malouda

 

6. forduló, 2007. szeptember 15., Chelsea - Blackburn 0-0
Gól: -

Felállás (4-4-2): Cech: Belletti, Alex, Terry (c), A. Cole (Ben-Haim 88.); Wright-Phillips (Malouda 56.), Sidwell (Mikel 56.), Essien, J. Cole; Kalou, Shevchenko

 

7. forduló, 2007. szeptember 23., Manchester United - Chelsea 2-0 (1-0)
Gól: Tevez (45+3.), Saha (89. - büntető)

Felállás (4-3-3): Cech; Ferreira, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole; Essien, Makelele, Mikel; J. Cole (Pizarro 76.), Shevchenko (Kalou 60.), Malouda (Wright-Phillips 69.)

 

8. forduló, 2007. szeptember 29., Chelsea - Fulham 0-0
Gól: -

Felállás (4-4-2): Cech; Belletti, Ben-Haim, Terry (Alex 46.), A. Cole (Malouda 78.); J. Cole, Sidwell, Makelele (c), Kalou; Drogba, Shevchenko (Pizarro 54.)

 

9. forduló, 2007. október 7., Bolton - Chelsea 0-1 (0-1)
Gól: Kalou (41.)

Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Carvalho, Terry (c), A. Cole; Sidwell, Makelele, Lampard; J. Cole (Ferreira 84.), Kalou (Pizarro 46.), Malouda (Shevchenko 73.)

 

10. forduló, 2007. október 20., Middlesbrough - Chelsea 0-2 (0-1)
Gól: Drogba (8.), Alex (57.)

Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Carvalho, Ferreira; Mikel, Essien (Sidwell 81.), Lampard (c); J. Cole, Drogba (Shevchencko 85.), Malouda (Wright-Phillips 75.)

 

11. forduló, 2007. október 27., Chelsea - Manchester City 6-0 (2-0)
Gól: Essien (16.), Drogba (31., 56.), J. Cole (60.), Kalou (75.), Shevchenko (90.)

Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Carvalho, Ferreira; Mikel, Essien, Lampard (c); J. Cole (Shevchenko 67.), Drogba (Pizarro 80.), Kalou

 

12. forduló, 2007. november 3., Wigan - Chelsea 0-2 (0-2)
Gól: Lampard (11.), Belletti (18.)

Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Carvalho, Bridge; Essien (Sidwell 75.), Mikel, Lampard (c); Wright-Philips, Drogba (Kalou 75.), Malouda

 

13. forduló, 2007. november 11., Chelsea - Everton 1-1 (0-0)
Gól: Drogba (71.) ill. Cahill (89.)

Felállás (4-3-3): Cudicini: Belletti, Alex, Carvalho (Ben-Haim 29.), Bridge: Essien, Mikel, Lampard (c): Wright-Phillips (Kalou 64.), Drogba, J. Cole

 

14. forduló, 2007. november 24., Derby County - Chelsea 0-2 (0-1)
Gól: Kalou (17.), Wright-Phillips (73.)

Felállás (4-3-3): Cudicini; Belletti, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole; Sidwell (Essien 74.), Mikel, Lampard (Pizarro 90.); Wright-Phillips, Shevchenko, Kalou

 

15. forduló, 2007. december 1., Chelsea - West Ham United 1-0 (0-0)
Gól: J. Cole (76.)

Felállás (4-3-3): Cudicini; Belletti, Alex, Terry (c), Bridge; Sidwell (Wright-Phillips 66.), Lampard, Mikel; Kalou, Drogba, J. Cole (Makelele 89.)

 

16. forduló, 2007. december 8., Chelsea - Sunderland 2-0 (1-0)
Gól: Shevchenko (23.), Lampard (75. - büntető)

Felállás (4-3-3): Cudicini; Belletti, Alex, Terry (c), A. Cole; Wright-Phillips, Mikel, Lampard; Kalou (Pizarro 67.), Shevchenko, J. Cole (Sidwell 86.)

 

17. forduló, 2007. december 16., Arsenal - Chelsea 1-0 (1-0)
Gól: Gallas (45+3.)

Felállás (4-3-3): Cech; Ferreira, Alex, Terry (c) (Ben-Haim 39.), A. Cole; Mikel, Makelele (Pizarro 65.), Lampard; Wright-Phillips (Kalou 75.), Shevchenko, J. Cole

                                          Bajnokok Ligája

# Időpont   Ellenfél Helyszín   Eredmény
Csoportkör
1. 2007. 09. 18.
20:45
Rosenborg Stamford Bridge H 1-1 D
2. 2007. 10. 03.
20:45
Valencia Estadio Mestalla I 1-2 Gy
3. 2007. 10. 24.
20:45
Schalke Stamford Bridge H 2-0 Gy
4. 2007. 11. 06.
20:45
Schalke Veltins Arena I 0-0 D
5. 2007. 11. 28.
20:45
Rosenborg Lerkendal
Stadion
I 0-4 Gy
6. 2007. 12. 11.
20:45
Valencia Stamford Bridge H 0-0 D
Nyolcaddöntő
1. 2008. 02. 19.
20:45
  Olympiacos Karaiskákis Stadium I  
2. 2008. 03. 05.
20:45
  Olympiacos Stamford Bridge H  
Negyeddöntő
1. 2008. 04. 01.
2008. 04. 02.
         
2. 2008. 04. 08.
2008. 04. 09.
         
Elődöntő
1. 2008. 04. 22.
2008. 04. 23.
         
2. 2008. 04. 29.
2008. 04. 30.
         
Döntő
D 2008. 05. 21.
20:45
    Luzhniki Stadium S
Az FA kupában még nem sorsoltak!

                                                                      Ligakupa:

  Időpont   Ellenfél Helyszín   Eredmény
3. kör
1. 2007. 09. 25.
20:45
Hull City The KC Stadium I 0-4 Gy
4. kör
1. 2007. 10. 31.
20:45
Leicester City Stamford Bridge H 4-3 Gy
Negyeddöntő
1. 2007. 12. 19.
20:45
Liverpool Stamford Bridge H 2-0 Gy
Elődöntő
1. 2008. 01. 08.
20:45
Everton Stamford Bridge H  
2. 2008. 01. 23.
21:00
Everton Goodison Park I  
Döntő
1. 2008. 02. 24.     Wembley
Stadium
S

Community Shield 2007
Chelsea - Manchester United 1-1 (0-3)

Chelsea - Manchester United 1-1 (tizenegyesekkel 0-3)
2007. augusztus 5., 16:00, Wembley Stadium, London
Bíró: Mark Halsey
Nézőszám: 80.731

Gól: Malouda (45.) ill. Giggs (35.)
Sárga: Ben Haim (33.), Carvalho (63.), Mikel (91.) ill. Rooney (48.)
Piros: -

Chelsea (4-3-3): Cech; Johnson (Sidwell 78.), Carvalho, Ben-Haim, A. Cole (Diarra 68.); Mikel, Essien, Lampard (c); Wright-Phillips, J. Cole (Sinclair 82.), Malouda (Pizarro 52.)

Manchester United (4-4-2): Van der Sar; Brown, Ferdinand, Vidic, Silvestre (Nani 68.); C. Ronaldo, Carrick, O'Shea, Evra; Rooney, Giggs (Fletcher 81.)

Forrás: chelseafanatics.atw.hu